Spodnie

Spodnie

Spodnie

Projektując spodnie dla maluszka kierujemy się przede wszystkim wygodną. Starannie dobieramy materiały i kroje, tak, aby nie krępowały ruchów dziecka. Nasze spodnie i półśpiochy posiadają delikatne, szerokie ściągacze, które zabezpieczają przez zsuwaniem. 

Aktywne filtry

 • Półśpiochy czarne UNIVERSAL

  29,00 zł

  Czarne, bawełniane półśpiochy z kolekcji UNIVERSAL. Neutralny kolor i krój przeznaczony zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Świetnie komponują się z wieloma elementami garderoby. Posiadają szeroki ściągacz, któy zapewnia przyleganie i komfort dziecku. Przeznaczone dla niemowląt w rozmiarach 56, 62 i 68. 

  Kolor: czarny

  Skład: bawełna 100%

 • Półśpiochy białe UNIVERSAL

  29,00 zł

  Białe, bawełniane półśpiochy z kolekcji UNIVERSAL. Neutralny kolor i krój przeznaczony zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Świetnie komponują się z wieloma elementami garderoby. Posiadają szeroki ściągacz, któy zapewnia przyleganie i komfort dziecku. Przeznaczone dla niemowląt w rozmiarach 56, 62 i 68. 

  Kolor: biały

  Skład: bawełna 100%

 • Spodnie białe UNIVERSAL

  31,00 zł

  Białe bawełniane spodnie z kolekcji UNIVERSAL. Neutralny kolor i krój przeznaczony zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Świetnie komponują się z wieloma elementami garderoby. Najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół jest gwarancją komfortu i zadowolenia najmłodszych. 

  Kolor: biały

  Skład: bawełna 100%

 • Spodnie czarne UNIVERSAL

  31,00 zł

  Czarne bawełniane spodnie z kolekcji UNIVERSAL. Neutralny kolor i krój przeznaczony zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Świetnie komponują się z wieloma elementami garderoby. Najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół jest gwarancją komfortu i zadowolenia najmłodszych. 

  Kolor: czarny

  Skład: bawełna 100%